5. Rob Janssens

Rob Janssens (1952)

1 aangeboden items / 20 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Rob JANSSENS (Vlaardingen 1952)

Rob Janssens - Litho, zonder titel kopen? Bied vanaf 10!

Rob Janssens - Litho, zonder titel

Geplaatst doorduif

Eindtijd25-06-2021 om 22:27

Jaartal1980
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst