| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 2007 |
| Techniek | Computerprint |
| Drager | Textiel |
| Stijl | Modern |
| Onderwerp | Stilleven |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 25 x 25 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Het werk “Lucifer in Paradise” bestaat uit reproducties van collages van luciferdoosjes uit de twintigste eeuw.
Luciferdoosjes zijn lange tijd geliefde verzamelobjecten geweest en werden geproduceerd in series, waarbij de doosjes voorzien werden van afbeeldingen van televisie- of popsterren, vogels of bezienswaardigheden uit de hele wereld, of logo’s van sigarettenmerken of hotels.
Deze serie heeft hij speciaal voor het Kruitvat gemaakt. Elke afbeelding is voorzien van echtheids-certificaat en is genummerd.
| Conditie | |||
| Conditie | Goed | ||
| De 4 werken zijn zo goed als nieuw. | |||
| Transport | |||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zaandam, Nederland | ||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 2 kg.
| Garantie | |||