Rob Scholte - 4 werken uit serie Lucifer in Paradise - Verkocht

Rob Scholte - 4 werken uit serie Lucifer in Paradise kopen? Bied vanaf 65!
Grafiek (handgesigneerd)

Rob Scholte - 4 werken uit serie Lucifer in Paradise kopen? Bied vanaf 65!Rob Scholte - 4 werken uit serie Lucifer in Paradise kopen? Bied vanaf 65!Rob Scholte - 4 werken uit serie Lucifer in Paradise kopen? Bied vanaf 65!Rob Scholte - 4 werken uit serie Lucifer in Paradise kopen? Bied vanaf 65!Rob Scholte - 4 werken uit serie Lucifer in Paradise kopen? Bied vanaf 65!Rob Scholte - 4 werken uit serie Lucifer in Paradise kopen? Bied vanaf 65!Rob Scholte - 4 werken uit serie Lucifer in Paradise kopen? Bied vanaf 65!
  • Rob Scholte (1958)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2007
Techniek Computerprint
Drager Textiel
Stijl Modern
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 25 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Het werk “Lucifer in Paradise” bestaat uit reproducties van collages van luciferdoosjes uit de twintigste eeuw.

Luciferdoosjes zijn lange tijd geliefde verzamelobjecten geweest en werden geproduceerd in series, waarbij de doosjes voorzien werden van afbeeldingen van televisie- of popsterren, vogels of bezienswaardigheden uit de hele wereld, of logo’s van sigarettenmerken of hotels.

Deze serie heeft hij speciaal voor het Kruitvat gemaakt. Elke afbeelding is voorzien van echtheids-certificaat en is genummerd.

De 4 werken zijn zo goed als nieuw.
Binnen Nederland € 8,00

Rob Scholte (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (48)

Geplaatst door  vanPaassen
Lid sinds 2018
112 verkochte items
Alle items (5)
25 cm
25 cm