| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
kunstenaar: Rob Scholte
titel: Waarover zal ik zingen
formaat: ca. 56 x 76 cm
jaar: 2006
techniek: zeefdruk
gesigneerd en gedateerd (r.o.); betiteld en genummerd (69/80) / (l.o.) met potlood
niet ingelijst
De zeefdruk is met heldere kleuren gedrukt op zwaar papier.
De conditie is goed.
(kleuren van de foto's kunnen licht afwijken van de werkelijkheid. mogelijk zichtbare krasjes zitten op een perspexplaat die voor de foto over de zeefdruk ligt).
| Transport | |
| Garantie | |