Rob Scholte - Laatste keer: Rob Scholte, zeefdruk 'Waarover zal ik zingen' - Verkocht

Laatste keer: Rob Scholte, zeefdruk 'Waarover zal ik zingen' kopen? Bied vanaf 110!
Grafiek (handgesigneerd)

Laatste keer: Rob Scholte, zeefdruk 'Waarover zal ik zingen' kopen? Bied vanaf 110!Laatste keer: Rob Scholte, zeefdruk 'Waarover zal ik zingen' kopen? Bied vanaf 110!Laatste keer: Rob Scholte, zeefdruk 'Waarover zal ik zingen' kopen? Bied vanaf 110!Laatste keer: Rob Scholte, zeefdruk 'Waarover zal ik zingen' kopen? Bied vanaf 110!
  • Rob Scholte (1958)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

kunstenaar: Rob Scholte

titel: Waarover zal ik zingen

formaat: ca. 56 x 76 cm

jaar: 2006

techniek: zeefdruk

gesigneerd en gedateerd (r.o.); betiteld en genummerd (69/80) / (l.o.) met potlood

niet ingelijst

De zeefdruk is met heldere kleuren gedrukt op zwaar papier.

De conditie is goed.

(kleuren van de foto's kunnen licht afwijken van de werkelijkheid. mogelijk zichtbare krasjes zitten op een perspexplaat die voor de foto over de zeefdruk ligt).