Rob Scholte - Plug in - Verkocht

Rob Scholte - Plug in kopen? Bied vanaf 210!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Rob Scholte (1958)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1999
Techniek Giclée
Drager Textiel
Stijl Modern
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 110 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 8
De Plugin serie uit 1999 van Rob Scholte is uitgegeven in een serie van 8. Deze werken zijn van de eerste serie 1/8. De handtekening en nummering staan achterop. Dit werk is opgespannen, zonder lijst.

Rob Scholte (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (48)

Geplaatst door  rdupre
Lid sinds 2019
19 verkochte items
Alle items (0)
80 cm
110 cm