| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
ROB SCHOLTE.
Titel: Blue Period XIII.
Afmetingen Blad: 47 cm bij 55 cm.
Afmetingen beeld: 31 cm bij 40 cm.
Signatuur: r.o. Handgesigneerd met potlood.
Jaar: 2011.
Techniek: Zeefdruk en Print op papier.
Een hors commerce (h.c.) van deze in een oplage van 10 stuks door Art4U te Amsterdam uitgegeven Blue Period-prent, één uit de serie van 21 verschillende motieven: de tafelset met vogels.
Bij deze druk ontbreekt niets, ook de gouden gezeefdrukte toplaag is aanwezig.
Verzendkosten: € 12,- (binnen Nederland). Naar Belgie: € 17,-
| Transport | |
| Garantie | |