Rob Scholte - Rob Scholte Blue Period XIII, 2011, Zeefdruk en Print. h.c. Gesigneerd/Genummerd - Verkocht

Rob Scholte Blue Period XIII, 2011, Zeefdruk en Print. h.c. Gesigneerd/Genummerd kopen? Bied vanaf 125!
Grafiek (handgesigneerd)

Rob Scholte Blue Period XIII, 2011, Zeefdruk en Print. h.c. Gesigneerd/Genummerd kopen? Bied vanaf 125!Rob Scholte Blue Period XIII, 2011, Zeefdruk en Print. h.c. Gesigneerd/Genummerd kopen? Bied vanaf 125!Rob Scholte Blue Period XIII, 2011, Zeefdruk en Print. h.c. Gesigneerd/Genummerd kopen? Bied vanaf 125!Rob Scholte Blue Period XIII, 2011, Zeefdruk en Print. h.c. Gesigneerd/Genummerd kopen? Bied vanaf 125!Rob Scholte Blue Period XIII, 2011, Zeefdruk en Print. h.c. Gesigneerd/Genummerd kopen? Bied vanaf 125!
  • Rob Scholte (1958)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

ROB SCHOLTE.

Titel: Blue Period XIII.

Afmetingen Blad: 47 cm bij 55 cm.

Afmetingen beeld: 31 cm bij 40 cm.

Signatuur: r.o. Handgesigneerd met potlood.

Jaar: 2011.

Techniek: Zeefdruk en Print op papier.

Een hors commerce (h.c.) van deze in een oplage van 10 stuks door Art4U te Amsterdam uitgegeven Blue Period-prent, één uit de serie van 21 verschillende motieven: de tafelset met vogels.

Bij deze druk ontbreekt niets, ook de gouden gezeefdrukte toplaag is aanwezig.

Verzendkosten: € 12,-  (binnen Nederland). Naar Belgie: € 17,-

Rob Scholte (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (48)

Geplaatst door  char
491 verkochte items
Alle items (0)