Rob Scholte - Rob Scholte: Grote zeefdruk: Nachtlicht - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Rob Scholte (1958)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd
In opdracht geveild:
5-5-1

Prachtige zeefdruk van Rob Scholte, zeer groot formaat. Getiteld Nachtlicht, wat ook weergegeven wordt door het zwarte licht dat uit de lamp komt, in het "oog" van het Philips logo.

Titel: Nachtlicht
Jaartal: 1973
Afmetingen: 120cm x 80cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: A.P. (Artists Proof, dus de druk voor de kunstenaar zelf).

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Afhandeling:

Garantie:

Informatie:

Rob Scholte (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (48)

Geplaatst door  veilingmeester
Lid sinds 2010
52179 verkochte items
Alle items (0)