In opdracht geveild:
(1-9-1)
Echt een hele mooie zeefdruk van Rob Scholte, zeer groot formaat. Getiteld Olympisch Vuur, in prachtige kwaliteit en op mooi dik handgeschept papier.
Titel: Olympisch Vuur
Jaartal: 2004
Afmetingen: 120cm x 80cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 3/9 P.P. (Printers Proof)
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Afhandeling:
Garantie:
Informatie: