In opdracht geveild:<BR>1-9-1<BR><BR>Een zeer mooie zeefdruk van Rob Scholte, zeer groot formaat. <BR>Getiteld, Omgekeerde Wereld I. Druk op mooi handgeschept papier. Het interieur bij de blokhuizen staat buiten en de tuin in binnenin, waardoor Scholte dagelijkse zaken in een nieuwe dimensie plaatst. Mooi werk van hem.<BR><BR>Titel: Omgekeerde Wereld I<BR>Jaartal: 2005<BR>Afmetingen: 120cm x 80cm<BR>Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood<BR>Ingelijst: Nee<BR>Oplage: P.P. (Printer Proof).<BR><BR>Mocht u bij meerdere items de hoogste bieder zijn, dan kunnen items natuurlijk gecombineerd worden om verzend/bezorgkosten te beperken. <BR><BR><STRONG>Conditie: Perfect<BR></STRONG>Het werk is in perfecte staat.<BR><BR><STRONG>Afhandeling:</STRONG><BR>Dit werk kan verzonden worden in een koker, kosten 15 euro aangetekend en verzekerd. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.<BR><BR><STRONG>Garantie:</STRONG><BR>Dit werk is volledig door Kunstveiling.nl gegarandeerd. Dit geldt voor alle werken aangeboden door de Veilingmeester op Kunstveiling.nl, tenzij nadrukkelijk anders is vermeld.<BR><BR><STRONG>Informatie:<BR></STRONG>Klik voor meer informatie over de kunstenaar op het tabblad van de kunstenaar, bovenaan deze beschrijving. <BR>Klik voor alle werken aangeboden door de veilingmeester op Veilingmeester bij de contactinformatie