In opdracht geveild:
(12-12-1)
Zeer grote zeefdruk op dik handgeschept papier van Rob Scholte. Zeer mooi.
Titel: Ons Dagelijks Brood
Jaartal: 2004
Afmetingen: 122cm x 85cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: HC 11/16
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Afhandeling:
Garantie:
Informatie: