In opdracht geveild:
5-5-1
Prachtige grote zeefdruk van Rob Scholte. Dit werk is mogelijk uniek, want het is een voorstel voor eenzelfde druk, maar in kleiner formaat, zoals door Scholte op het werk is geschreven. Mij is niet bekend of dit werk ook uit echt is uitgegeven. Zeer mooi werk, op zware hoge kwaliteit papier.
Titel: Long Live O
Jaartal: Onbekend
Afmetingen: 105cm x 75cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: Uniek (Proefdruk)
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Afhandeling:
Garantie:
Informatie: