| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Rob Scholte (Amsterdam, 1958)
"Pin up"
zeefdruk
jaar: 1999
oplage: 75 ex.
gesigneerd en genummerd m.o.
gedateerd r.o.
zonder lijst
formaat ca. 100/72 cm.
op enkele oneffenheden in de randen na in prima staat
let op, nummering kan afwijken van het getoonde exemplaar
| Transport | |
| Garantie | |