Rob Scholte - Rob Scholte. Serie van 4 zeefdrukken. Maricken von Nimwegen - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Rob Scholte (1958)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd
In opdracht geveild:
(20-20-1)

Vrij zeldzame serie van 4 zeefdrukken op zilverprint van Rob Scholte. Hierdoor lastig te fotograferen. Hij heeft dit werk gemaakt in samenwerking met de dichter Edzard Dideric. Op stevig papier gedrukt (museumkarton) en met de bijbehorende box. Hierin ook een titelvel, een vel met dichtregels per zeefdruk en een door beide kunstenaars gesigneerd colofon. Uitgebracht in samenwerking met Galerie Witteveen voor Nijmegen (2000 jarig bestaan van de stad).

Prachtig om eventueel samen in 1 lijst te plaatsen of als serie op te hangen.
Iedere zeefdruk is tevens apart gesigneerd en genummerd door Rob Scholte.

Titel: Mariken von Nimwegen
Jaartal: 2005
Afmetingen: 40cm x 40cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: N.v.t.
Oplage: 21/50

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat, alleen heeft de box een kleine beschadiging aan de rand.

Afhandeling:

Garantie:

Informatie:

Rob Scholte (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (48)

Geplaatst door  veilingmeester
Lid sinds 2010
52179 verkochte items
Alle items (0)