In opdracht geveild:
Zeer mooie zeefdruk van Rob Scholte op stevig handgeschept papier.
Titel: The Quick Brown Fox jumps over the Lazy Dog
Jaartal: 2008
Afmetingen: 75cm x 75cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met stift en gedateerd
Ingelijst: Nee
Oplage: 50/60
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Afhandeling:
Garantie:
Informatie: