Rob Scholte - vroege (1993) erotische ets in kleine oplage (32 ex.) - Verkocht

Rob Scholte - vroege (1993) erotische ets in kleine oplage (32 ex.) kopen? Bied vanaf 125!
Grafiek (handgesigneerd)

Rob Scholte - vroege (1993) erotische ets in kleine oplage (32 ex.) kopen? Bied vanaf 125!Rob Scholte - vroege (1993) erotische ets in kleine oplage (32 ex.) kopen? Bied vanaf 125!Rob Scholte - vroege (1993) erotische ets in kleine oplage (32 ex.) kopen? Bied vanaf 125!Rob Scholte - vroege (1993) erotische ets in kleine oplage (32 ex.) kopen? Bied vanaf 125!
  • Rob Scholte (1958)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1993
Techniek Ets
Stijl Surrealistisch
Onderwerp Erotiek
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 33 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 32
Rob Scholte (Amsterdam,1958)

ets

jaar: 1993

oplage: 32 ex. (dit is nummer 12)

hand gesigneerd en gedateerd r.o., genummerd l.o.

goede staat (wat bruine vlekjes in de witrand en heel weinig, nauwelijks zichtbaar, in de ets)

weinig voorkomende techniek en nog zeldzamere voorstelling (in de stijl van Hans Kanters) van Scholte
zonder lijst
verzending aangetekend en verzekerd
Binnen Nederland € 11,00

Rob Scholte (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (48)

Geplaatst door  RvZ
141 verkochte items
Alle items (0)
44 cm
33 cm