950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Schilderij |
Jaartal | 1977 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Drager | Karton |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 70 cm (h x b) |
Incl. lijst | 75 x 75 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
De Collage verkeert in goede conditie, met wat plekjes in de witte bovenste driehoek. In alu lijst - zonder glas. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Purmerend, Nederland |
Starttijd | 30-4-2023 om 21:00 |
Eindtijd | 7-5-2023 om 22:41 |