* Fraaie zeefdruk uit 1999 van de internationaal bekende Nederlandse kunstenaar Robert Zandvliet. Werk van deze kunstenaar is gezocht en wordt weinig aangeboden op veilingen. * Uitgegeven met een transparante omslaghoes met tekst van Marcel Vos
* Deze zeefdruk is gemaakt ter gelegenheid van de 80e verjaardag van Edy de Wilde (was Directeur van het Stedelijk Museum in Amsterdam) * R.o. gesigneerd en gedateerd met: Zandvliet 99 en l.o. genummerd met nr. 14 in een oplage van 80 ex. * Authenticiteit van het werk wordt volledig gegarandeert.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00