Roel Mostert - Onweer boven Mison

Roel Mostert - Onweer boven Mison kopen? Bied vanaf 55!
Roel Mostert - Onweer boven Mison kopen? Bied vanaf 55!Roel Mostert - Onweer boven Mison kopen? Bied vanaf 55!
  • Roel Mostert (1949)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen43 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een origineel werk  op papier van Roel Mostert (1949).

U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.

Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,25

Roel Mostert (1949)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
3553 verkochte items
Alle items van deze verkoper (468)
56 cm
43 cm
Starttijd19-12-2023 om 13:12
Eindtijd2-1-2024 om 22:03
Openingsbod € 55
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland