Roger Hebbelinck - Moulin

Roger Hebbelinck - Moulin kopen? Bied vanaf 40!
Roger Hebbelinck - Moulin kopen? Bied vanaf 40!Roger Hebbelinck - Moulin kopen? Bied vanaf 40!Roger Hebbelinck - Moulin kopen? Bied vanaf 40!Roger Hebbelinck - Moulin kopen? Bied vanaf 40!Roger Hebbelinck - Moulin kopen? Bied vanaf 40!Roger Hebbelinck - Moulin kopen? Bied vanaf 40!Roger Hebbelinck - Moulin kopen? Bied vanaf 40!Roger Hebbelinck - Moulin kopen? Bied vanaf 40!Roger Hebbelinck - Moulin kopen? Bied vanaf 40!
  • Roger Hebbelinck (1912)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen26.5 x 59 cm (h x b)
Incl. lijst50 x 80.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage40/100
Zeer groot werk van Roger Hebbelinck, dit werk is gesigneerd met 'Belin', het pseudoniem dat hij gebruikte voor etsen welke vervaardigd waren naar werken van V. de Saedeleer en A. Saverys. De ets zit achter glas.

Het werk bevindt zich in Putte (België, bij Mechelen), het kan in overleg afgehaald worden, binnen een redelijke afstand (50 km) kunnen wij ook bezorgen. Wij verzenden goed ingepakt maar glasbreuk - zeker met oud glas en het relatief grote oppervlak - kunnen we niet uitsluiten, risico is voor de koper.
Werk ziet er goed uit, vanwege de ouderdom wel wat verkleuring maar dat zie je bij alle vergelijkbare werken, geen vlekjes. Passe-partout ook verkleurd maar niet storend. De lijst is aan de buitenste rand wel beschadigd, zie foto's
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Putte, België
Binnen België € 10,00
Naar Nederland € 10,00

Roger Hebbelinck (1912)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (13)

Geplaatst door  Peinado
23 verkochte items
80.5 cm
50 cm
59 cm
26.5 cm
Starttijd8-6-2021 om 11:18
Eindtijd15-6-2021 om 21:42
Openingsbod € 40
ObjectlocatiePutte,  België