Grote ingelijste ets van de grote markt te 's Hertogenbosch van Roger Hebbelinck (1912-1987)
Zit in een lijst met glasplaat.
Rechtsonder gesigneerd met potlood. Dit is nummer 121 van de 300, als ik het goed lees. Zie alle foto's voor een indruk.
Kan verzekerd verstuurd worden of opgehaald te Voorschoten.
Roger Hebbelinck (Brussel, 1912-1987) is een Belgisch kunstenaar. Hebbelinck werkte als schilder, aquarellist, etser en cineast. Hij werd vooral bekend omwille van zijn etsen.
Aan de Academie van Brussel kreeg hij les in aquarelleren van I. van Mens en gravure van J. van Santen. Hij etste een groot aantal pittoreske stadshoekjes in historische steden. Als beeldend kunstenaar richtte hij voor de oorlog in 1932 een etsdrukatelier op en etste zeer vele pittoreske stadsgezichten in België. Ook etste en aquarelleerde hij in Nederland (Bergen op Zoom) en het zuiden van Frankrijk en Spanje.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Voorschoten, Nederland
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25