Roger Vandenbulcke - abstract werk Belgisch Congo - Verkocht

Roger Vandenbulcke - abstract werk Belgisch Congo kopen? Bied vanaf 49!

Roger Vandenbulcke - abstract werk Belgisch Congo kopen? Bied vanaf 49!Roger Vandenbulcke - abstract werk Belgisch Congo kopen? Bied vanaf 49!Roger Vandenbulcke - abstract werk Belgisch Congo kopen? Bied vanaf 49!
  • Roger Vandenbulcke (1921)
Jaartal1964
StijlExpressionistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen34 x 44 cm (h x b)
Incl. lijst39 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
abstract werk van de bekende schilder Roger Vandenbulcke
werk in perfecte staat.
gesigneerd + datum
Binnen België € 6,95
Naar Nederland € 12,95
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 21,50
Wereldwijd € 46,80

Roger Vandenbulcke (1921)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  freedom
Lid sinds 2021
25 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
49 cm
39 cm
44 cm
34 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieGrimbergen,  België
Starttijd18-12-2023 om 9:44
Eindtijd30-12-2023 om 15:00
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken