18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Toni Stadler - Twee litho's 'Schwebende' en 'Zonder titel'
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
ROMAIN STEPPE 1859-1927
BOTEN AAN DE KUST
OLIEVERF OP EIKEN PANEEL
gesigneerd links onder
HERKOMST - Gekocht bij de kunstenaar
in ANTIEK HOUTEN LIJST
goede orginele staat
VERZENDEN AANGETEKEND of OPHALEN BIJ KUNSTKABINET ZAANDAM
VOOR VERDERE INFORMATIE ZIE ONZE WEBWINKEL
Objectlocatie | Zaandam, Nederland |
Starttijd | 1-8-2017 om 19:23 |
Eindtijd | 9-8-2017 om 21:23 |