Ron van der Werf - Mysterie II

Ron van der Werf - Mysterie II kopen? Bied vanaf 70!
Ron van der Werf - Mysterie II kopen? Bied vanaf 70!Ron van der Werf - Mysterie II kopen? Bied vanaf 70!Ron van der Werf - Mysterie II kopen? Bied vanaf 70!Ron van der Werf - Mysterie II kopen? Bied vanaf 70!Ron van der Werf - Mysterie II kopen? Bied vanaf 70!Ron van der Werf - Mysterie II kopen? Bied vanaf 70!Ron van der Werf - Mysterie II kopen? Bied vanaf 70!Ron van der Werf - Mysterie II kopen? Bied vanaf 70!Ron van der Werf - Mysterie II kopen? Bied vanaf 70!Ron van der Werf - Mysterie II kopen? Bied vanaf 70!Ron van der Werf - Mysterie II kopen? Bied vanaf 70!Ron van der Werf - Mysterie II kopen? Bied vanaf 70!Ron van der Werf - Mysterie II kopen? Bied vanaf 70!
  • Ron van der Werf (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
Conditie: uitstekend.
Oplage: 34/150. Nummers op de foto kunnen afwijken.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Gecombineerde verzending mogelijk t/m 2 lithografieën.

Ron van der Werf (1958)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1477 verkochte items
Alle items van deze verkoper (93)
80 cm
90 cm
Starttijd:17-08-2022 om 23:24
Eindtijd:28-08-2022 om 21:21
Openingsbod € 70
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen, Nederland