Ronald B. Kitaj - The Romance of the Civil Service

Ronald B. Kitaj - The Romance of the Civil Service kopen? Bied vanaf 450!
Ronald B. Kitaj - The Romance of the Civil Service kopen? Bied vanaf 450!Ronald B. Kitaj - The Romance of the Civil Service kopen? Bied vanaf 450!Ronald B. Kitaj - The Romance of the Civil Service kopen? Bied vanaf 450!Ronald B. Kitaj - The Romance of the Civil Service kopen? Bied vanaf 450!Ronald B. Kitaj - The Romance of the Civil Service kopen? Bied vanaf 450!Ronald B. Kitaj - The Romance of the Civil Service kopen? Bied vanaf 450!
  • Ronald B. Kitaj (1932-2007)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1967
IngelijstIngelijst
Afmetingen103 x 68 cm (h x b)
Incl. lijst120 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage70
Grote zeefdruk van Ronald Brooks Kitaj uit 1967 getitled “ The Romance of the Civil Service (charge sheet)”.

Komt ingelijst in strakke witte lijst met passepartout. Totale maten 120 x 85 cm.

Dit item nummer 62 uit een oplage van 70. In potlood genummerd en gesigneerd (linksonder).

Referentie: Ramkalawon 2013 nr. 28

Gezien de grootte van het werk eigenlijk alleen maar af te halen in Delft.
In goede staat maar niet buiten de lijst geinspecteerd.

Ronald B. Kitaj (1932-2007)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  fwvanhelden
Lid sinds 2017
144 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
85 cm
120 cm
68 cm
103 cm
Starttijd25-2-2024 om 23:11
Eindtijd10-3-2024 om 19:02
Openingsbod € 450
ObjectlocatieDelft,  Nederland