Ronald Boonacker - Art-box Toscane II, Italië - Verkocht

Art-box Toscane II, Italië kopen? Bied vanaf 65!
Tekening / Aquarel

Art-box Toscane II, Italië kopen? Bied vanaf 65!Art-box Toscane II, Italië kopen? Bied vanaf 65!
  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel

Zeefdruk (met bladgoud) met potlood gesigneerd en annotatie "Toscane II, Italy" , en genummerd (113/1000) ingelijst met passe-partout en achter glas in luxe box, in nieuwstaat.

Afmetingen (box): 15 x 33 cm; zeefdruk incl. lijst: 14 x 32 cm: afdruk zeefdruk: 9 x 24 cm