| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
Zeefdruk (met bladgoud) met potlood gesigneerd en annotatie "Toscane II, Italy" , en genummerd (113/1000) ingelijst met passe-partout en achter glas in luxe box, in nieuwstaat.
Afmetingen (box): 15 x 33 cm; zeefdruk incl. lijst: 14 x 32 cm: afdruk zeefdruk: 9 x 24 cm
| Transport | |
| Garantie | |