Ronald Boonacker - Italiaans Landschap (Certificaat echtheid kunstenaar) - Verkocht

Ronald Boonacker - Italiaans Landschap (Certificaat echtheid kunstenaar) kopen? Bied vanaf 95!
Ronald Boonacker - Italiaans Landschap (Certificaat echtheid kunstenaar) kopen? Bied vanaf 95!Ronald Boonacker - Italiaans Landschap (Certificaat echtheid kunstenaar) kopen? Bied vanaf 95!Ronald Boonacker - Italiaans Landschap (Certificaat echtheid kunstenaar) kopen? Bied vanaf 95!
  • Ronald Boonacker (1955)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2020
TechniekPastel/Krijt
DragerJapans Papier
StijlAbstract
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen27.5 cm x 27.5 cm (h x b)
Lijst42.5 cm x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Italiaans landschap op handgeschept Japans papier. Pastel tekening achter glas

Mooi ingelijst in een blanke houten lijst (breedte 1,5 cm / dikte 2,5 cm)

Lijstformaat 42,5 x 42,5 cm

Wordt zorgvuldig verpakt voor verzending

Ronald Boonacker (1955)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (18)
Geplaatst door  famschippers

Lid sinds 2021
32 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
42.5 cm
42.5 cm
27.5 cm
27.5 cm
Dit item is verkocht voor 109,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-11-2022 om 19:23
Eindtijd:20-11-2022 om 16:12
marjoleinbangma
20 nov. / 11:47
€ 95