Ronald Boonacker - Italiaans Landschap (certificaat van echtheid) - Verkocht

Ronald Boonacker - Italiaans Landschap (certificaat van echtheid) kopen? Bied vanaf 90!

Ronald Boonacker - Italiaans Landschap (certificaat van echtheid) kopen? Bied vanaf 90!Ronald Boonacker - Italiaans Landschap (certificaat van echtheid) kopen? Bied vanaf 90!Ronald Boonacker - Italiaans Landschap (certificaat van echtheid) kopen? Bied vanaf 90!Ronald Boonacker - Italiaans Landschap (certificaat van echtheid) kopen? Bied vanaf 90!
  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2021
Techniek Acryl
Drager Paneel
Stijl Abstract
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 20 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 23 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Uit de serie Italiaans Landschappen.

Beeldformaat 20 x 50 cm
Lijstformaat   23 x 54 cm

De serie is op paneel geschilderd met prachtige diepe kleuren en is ingelijst in een luxe zilverkleur/zwart houten  baklijst.

Er is een ophang haakje aangebracht.

Het kunstwerk is dubbel gesigneerd, voorkant en achterkant en is voorzien van een certificaat van echtheid, door de kunstenaar gesigneerd.

Het kunstwerk zal zorgvuldig worden verpakt.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,00
Wereldwijd € 30,00

Ronald Boonacker (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (18)

Geplaatst door  famschippers
Lid sinds 2021
111 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
54 cm
23 cm
50 cm
20 cm