Ronald Boonacker - Italiaans Landschap GRATIS VERZENDING * certificaat van echtheid - Verkocht

Ronald Boonacker - Italiaans Landschap GRATIS VERZENDING * certificaat van echtheid kopen? Bied vanaf 250!
Ronald Boonacker - Italiaans Landschap GRATIS VERZENDING * certificaat van echtheid kopen? Bied vanaf 250!Ronald Boonacker - Italiaans Landschap GRATIS VERZENDING * certificaat van echtheid kopen? Bied vanaf 250!Ronald Boonacker - Italiaans Landschap GRATIS VERZENDING * certificaat van echtheid kopen? Bied vanaf 250!
  • Ronald Boonacker (1955)
Jaartal2014
TechniekAcryl
DragerPaneel
StijlAbstract
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 120 cm (h x b)
Lijst45 cm x 124 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Ronald Boonacker/ Italiaans Landschap/Acryl

Schilderij op paneel.,
Certificaat echtheid kunstenaar
Beeldformaat  40 x 120 cm

Ophang staaldraad bevestigd

Gratis verzending in heel Nederland, het kunstwerk wordt zorgvuldig verpakt. Overige landen op aanvraag.

Ronald Boonacker (1955)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (18)
Geplaatst door  famschippers

Lid sinds 2021
32 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
124 cm
45 cm
120 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 310,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-10-2022 om 18:23
Eindtijd:30-10-2022 om 18:35
Biedingen (2)
Oomeda
29 okt. / 20:30
€ 270
Sannebax1990
26 okt. / 21:09
€ 250