Ronald Boonacker - Italiaans Landschap GRATIS VERZENDING * certificaat van echtheid - Verkocht

Ronald Boonacker - Italiaans Landschap GRATIS VERZENDING * certificaat van echtheid kopen? Bied vanaf 250!

Ronald Boonacker - Italiaans Landschap GRATIS VERZENDING * certificaat van echtheid kopen? Bied vanaf 250!Ronald Boonacker - Italiaans Landschap GRATIS VERZENDING * certificaat van echtheid kopen? Bied vanaf 250!Ronald Boonacker - Italiaans Landschap GRATIS VERZENDING * certificaat van echtheid kopen? Bied vanaf 250!
  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2014
Techniek Acryl
Drager Paneel
Stijl Abstract
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 120 cm (h x b)
Incl. lijst 45 x 124 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Ronald Boonacker/ Italiaans Landschap/Acryl

Schilderij op paneel.,
Certificaat echtheid kunstenaar
Beeldformaat  40 x 120 cm

Ophang staaldraad bevestigd

Gratis verzending in heel Nederland, het kunstwerk wordt zorgvuldig verpakt. Overige landen op aanvraag.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland Gratis verzending
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 50,30

Ronald Boonacker (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (22)

Geplaatst door  famschippers
Lid sinds 2021
175 verkochte items
Alle items (8)
124 cm
45 cm
120 cm
40 cm