Ronald Boonacker - Landschap du Soleil III (GEEN VERZENDKOSTEN) - Verkocht

Ronald Boonacker - Landschap du Soleil III (GEEN VERZENDKOSTEN) kopen? Bied vanaf 175!

Ronald Boonacker - Landschap du Soleil III (GEEN VERZENDKOSTEN) kopen? Bied vanaf 175!Ronald Boonacker - Landschap du Soleil III (GEEN VERZENDKOSTEN) kopen? Bied vanaf 175!Ronald Boonacker - Landschap du Soleil III (GEEN VERZENDKOSTEN) kopen? Bied vanaf 175!Ronald Boonacker - Landschap du Soleil III (GEEN VERZENDKOSTEN) kopen? Bied vanaf 175!
  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2021
Techniek Acryl
Drager Paneel
Stijl Abstract
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 35 x 90 cm (h x b)
Incl. lijst 38 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
GEEN Verzendkosten Nederland/Belgie/Duitsland  (track & trace post.nl)

Titel: Route du Soleil III
Gelimiteerde oplage van 7 stuks per titel

Nummer : 4

Acryl op paneel

Ingelijst in mooie zwarte houten baklijst

Wordt zorgvuldig ingepakt voor verzending.
Binnen Nederland Gratis verzending
Naar België Gratis verzending
Naar Duitsland Gratis verzending
Europese Unie € 17,00
Wereldwijd € 30,00

Ronald Boonacker (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (19)

Geplaatst door  famschippers
Lid sinds 2021
107 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
94 cm
38 cm
90 cm
35 cm