Ronald Boonacker - Landschap du Soleil IV (GEEN VERZENDKOSTEN) - Verkocht

Ronald Boonacker - Landschap du Soleil IV (GEEN VERZENDKOSTEN) kopen? Bied vanaf 160!

Verkoopprijs: € 184,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Ronald Boonacker - Landschap du Soleil IV (GEEN VERZENDKOSTEN) kopen? Bied vanaf 160!Ronald Boonacker - Landschap du Soleil IV (GEEN VERZENDKOSTEN) kopen? Bied vanaf 160!Ronald Boonacker - Landschap du Soleil IV (GEEN VERZENDKOSTEN) kopen? Bied vanaf 160!Ronald Boonacker - Landschap du Soleil IV (GEEN VERZENDKOSTEN) kopen? Bied vanaf 160!

Geplaatst door  famschippers

Lid sinds 2021
24 verkochte items
  • Ronald Boonacker (1955)
Jaartal2021
TechniekAcryl
DragerPaneel
StijlAbstract
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 90 cm (h x b)
Lijst38 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
GEEN Verzendkosten Nederland/Belgie/Duitsland  (track & trace post.nl)

Titel: Route du Soleil IV
Gelimiteerde oplage van 7 stuks per titel

Nummer : 3

Acryl op paneel

Ingelijst in mooie zwarte houten baklijst

Wordt zorgvuldig ingepakt voor verzending.

Ronald Boonacker (1955)

Alle items van deze kunstenaar(12)
Geplaatst door  famschippers

Lid sinds 2021
24 verkochte items
94 cm
38 cm
90 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 184,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-06-2022 om 17:20
Eindtijd:26-06-2022 om 16:21
Dohnalek
21 jun. / 13:25
€ 160