Ronald Boonacker - Landschap du Soleil V (GEEN VERZENDKOSTEN) - Verkocht

Ronald Boonacker - Landschap du Soleil V (GEEN VERZENDKOSTEN) kopen? Bied vanaf 175!

Ronald Boonacker - Landschap du Soleil V (GEEN VERZENDKOSTEN) kopen? Bied vanaf 175!Ronald Boonacker - Landschap du Soleil V (GEEN VERZENDKOSTEN) kopen? Bied vanaf 175!Ronald Boonacker - Landschap du Soleil V (GEEN VERZENDKOSTEN) kopen? Bied vanaf 175!Ronald Boonacker - Landschap du Soleil V (GEEN VERZENDKOSTEN) kopen? Bied vanaf 175!
  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal2021
TechniekAcryl
DragerPaneel
StijlAbstract
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 x 90 cm (h x b)
Incl. lijst38 x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
GEEN Verzendkosten Nederland/Belgie/Duitsland  (track & trace post.nl)

Titel: Route du Soleil V
Gelimiteerde oplage van 7 stuks per titel

Nummer : 1

Acryl op paneel

Ingelijst in mooie zwarte houten baklijst.

Wordt zorgvuldig ingepakt voor verzending.
Binnen Nederland Gratis verzending
Naar België Gratis verzending
Naar Duitsland Gratis verzending
Europese Unie € 17,00
Wereldwijd € 30,00

Ronald Boonacker (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (11)

Geplaatst door  famschippers
Lid sinds 2021
96 verkochte items
94 cm
38 cm
90 cm
35 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieApeldoorn,  Nederland
Starttijd30-1-2023 om 17:47
Eindtijd5-2-2023 om 15:58
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken