Ronald Boonacker - Lombardije III en IV, DUO (gratis bezorgd)/Ingelijst - Verkocht

Ronald Boonacker - Lombardije III en IV, DUO (gratis bezorgd)/Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

Ronald Boonacker - Lombardije III en IV, DUO (gratis bezorgd)/Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Ronald Boonacker - Lombardije III en IV, DUO (gratis bezorgd)/Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Ronald Boonacker - Lombardije III en IV, DUO (gratis bezorgd)/Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Ronald Boonacker - Lombardije III en IV, DUO (gratis bezorgd)/Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Ronald Boonacker - Lombardije III en IV, DUO (gratis bezorgd)/Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Ronald Boonacker - Lombardije III en IV, DUO (gratis bezorgd)/Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2020
Techniek Handgekleurd
Stijl Abstract
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Twee ingelijste met de hand ingekleurde zeefdrukken achter glas

Lombardije II en V, Italië

Unieke exemplaren (oplage 1)

Ingelijst in een bronzen kleur aluminium lijst (ophang draad is bevestigd)

Gratis bezorgd door heel Nederland, uitgezonderd de waddeneilanden.

Ronald Boonacker (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (22)

Geplaatst door  JoanHartogs
Lid sinds 2022
96 verkochte items
Alle items (0)
60 cm
60 cm
50 cm
50 cm