Ronald Boonacker - Mahe, Seychelles I - Verkocht

Ronald Boonacker - Mahe, Seychelles I kopen? Bied vanaf 35!
Ronald Boonacker - Mahe, Seychelles I kopen? Bied vanaf 35!Ronald Boonacker - Mahe, Seychelles I kopen? Bied vanaf 35!Ronald Boonacker - Mahe, Seychelles I kopen? Bied vanaf 35!Ronald Boonacker - Mahe, Seychelles I kopen? Bied vanaf 35!Ronald Boonacker - Mahe, Seychelles I kopen? Bied vanaf 35!Ronald Boonacker - Mahe, Seychelles I kopen? Bied vanaf 35!Ronald Boonacker - Mahe, Seychelles I kopen? Bied vanaf 35!Ronald Boonacker - Mahe, Seychelles I kopen? Bied vanaf 35!Ronald Boonacker - Mahe, Seychelles I kopen? Bied vanaf 35!Ronald Boonacker - Mahe, Seychelles I kopen? Bied vanaf 35!Ronald Boonacker - Mahe, Seychelles I kopen? Bied vanaf 35!Ronald Boonacker - Mahe, Seychelles I kopen? Bied vanaf 35!
  • Ronald Boonacker (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.A.
Conditie: uitstekend.
Oplage: E.A.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.

Ronald Boonacker (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (19)

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (29)

Lid sinds 2017
1564 verkochte items
Alle items van deze verkoper (93)
30 cm
90 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-12-2022 om 22:34
Eindtijd:09-12-2022 om 21:39
Mooiekunst1
09 dec. / 21:03
€ 35