Ronald Boonacker - Provence, France - Verkocht

Ronald Boonacker - Provence, France kopen? Bied vanaf 1!
Ronald Boonacker - Provence, France kopen? Bied vanaf 1!Ronald Boonacker - Provence, France kopen? Bied vanaf 1!
  • Ronald Boonacker (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEpreuve 'd artiste
Klein maar kleurrijk werk van van de Amsterdamse kunstenaar Ronald Boonacker, daar is altijd wel een plekje voor te vinden!
Gesigneerd en genummerd. Het werk verkeert in perfecte conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Ronald Boonacker (1955)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (18)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2579 verkochte items
Alle items van deze verkoper (468)
28 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-10-2022 om 14:08
Eindtijd:15-10-2022 om 22:11
Biedingen (12)
ystafell
15 okt. / 21:57
€ 40
paradijsje
15 okt. / 15:20
€ 35
Hans1951
15 okt. / 15:20
€ 32
Hans1951
15 okt. / 15:20
€ 30
paradijsje
15 okt. / 15:20
€ 25
Hans1951
15 okt. / 12:58
€ 20
paradijsje
09 okt. / 19:19
€ 15
ystafell
09 okt. / 19:18
€ 10
paradijsje
09 okt. / 19:18
€ 10
ystafell
03 okt. / 17:25
€ 5
tkeuning
01 okt. / 21:36
€ 3
ivosnijders
01 okt. / 16:34
€ 1