Ronald Boonacker - Ronald Boonacker: Zeefdruk, Mount Vesuvius - Ingelijst (Groot!) - Verkocht

Ronald Boonacker - Ronald Boonacker: Zeefdruk, Mount Vesuvius - Ingelijst (Groot!) kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

Ronald Boonacker - Ronald Boonacker: Zeefdruk, Mount Vesuvius - Ingelijst (Groot!) kopen? Bied vanaf 100!Ronald Boonacker - Ronald Boonacker: Zeefdruk, Mount Vesuvius - Ingelijst (Groot!) kopen? Bied vanaf 100!Ronald Boonacker - Ronald Boonacker: Zeefdruk, Mount Vesuvius - Ingelijst (Groot!) kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (250)

30044 verkochte items
Alle items van deze verkoper (109)
  • Ronald Boonacker (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen103 cm x 101 cm (h x b)
Lijst130 cm x 127.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage E/A

Titel: Mount Vesuvius
Jaartal: niet gedateerd
Afmetingen lijst: 130 cm x 127,5 cm (Beeld: 103 cm x 101 cm)
Oplage:  E/A
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie kunstwerk: In zeer goede staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 1.200

Administratieve code:

QQZW

Ronald Boonacker (1955)

Alle items van deze kunstenaar(9)
FA. (250)

30044 verkochte items
127.5 cm
130 cm
101 cm
103 cm
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:24-05-2018 om 13:14
Eindtijd:03-06-2018 om 13:33
THEO1961
30 mei / 13:37
€ 100