Ronald Boonacker - Schilderij ACRYL op DOEK TOSCANA VERDE GROOT!!!! - Verkocht

Ronald Boonacker - Schilderij ACRYL op DOEK TOSCANA VERDE GROOT!!!! kopen? Bied vanaf 425!

  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Acryl
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 150 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig groot schilderij van Ronald Boonacker.

Acrylverf op doek gespannen op een houten frame , in nieuwstaat.

Afmeting schilderij  150 x 50 cm.

Het werk is Handgesigneerd en het betreft hier een UNICA exemplaar.

Wordt geleverd met echtheidscertificaat.

Ronald Boonacker (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (19)

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
2536 verkochte items
Alle items (52)
150 cm
50 cm