Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 2021 |
Techniek | Acryl |
Drager | Board |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
Incl. lijst | 53 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Zutphen, Nederland |
Starttijd | 22-6-2022 om 11:01 |
Eindtijd | 28-6-2022 om 20:25 |