Ronald Boonacker - Tanzania 3

Ronald Boonacker - Tanzania 3 kopen? Bied vanaf 50!
Ronald Boonacker - Tanzania 3 kopen? Bied vanaf 50!Ronald Boonacker - Tanzania 3 kopen? Bied vanaf 50!Ronald Boonacker - Tanzania 3 kopen? Bied vanaf 50!Ronald Boonacker - Tanzania 3 kopen? Bied vanaf 50!Ronald Boonacker - Tanzania 3 kopen? Bied vanaf 50!Ronald Boonacker - Tanzania 3 kopen? Bied vanaf 50!Ronald Boonacker - Tanzania 3 kopen? Bied vanaf 50!Ronald Boonacker - Tanzania 3 kopen? Bied vanaf 50!
  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Stijl Modern
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 60 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 10/125
Ronald Boonacker ,Titel zeefdruk: Tanzania 3
Oplage nr 10 van 125
Mooi kleurijk landschap op geschept en zuurvrij papier
Handgesigneerd
Afmeting zeefdruk : 60 cm x 100 cm
                      beeldmaat: 45cm x 90 cm
Zeefdruk wordt in koker verzonden met track en trace
Zeefdruk is in goede staat(zie foto’s)
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 15,50
Naar Duitsland € 16,50
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Ronald Boonacker (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (15)

Geplaatst door  Peter21260
Lid sinds 2021
34 verkochte items
Alle items (6)
100 cm
60 cm