Ronald Boonacker - Tanzania I | Ingelijst | Groot 68 x 108 cm

Ronald Boonacker - Tanzania I | Ingelijst | Groot 68 x 108 cm kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 85,00

Ronald Boonacker - Tanzania I | Ingelijst | Groot 68 x 108 cm kopen? Bied vanaf 85!Ronald Boonacker - Tanzania I | Ingelijst | Groot 68 x 108 cm kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (22)

Lid sinds 2019
528 verkochte items
Alle items van deze verkoper (43)
  • Ronald Boonacker (1955)
IngelijstIngelijst
Afmetingen43 cm x 82 cm (h x b)
Lijst68 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage47/90

Gesigneerde grote zeefdruk van Ronald Boonacker. Het werk is met potlood gesigneerd en genummerd 47/90.

Ronald Boonacker (1955)

Alle items van deze kunstenaar(22) Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (22)

Lid sinds 2019
528 verkochte items
108 cm
68 cm
82 cm
43 cm

Dit item is verkocht voor 85,00

Starttijd:28-10-2019 om 20:53
Eindtijd:10-11-2019 om 19:26

Biedingen (1):

Helena42650
10 nov. / 16:38
€ 85