Ronald Boonacker - Toscana II - Verkocht

Ronald Boonacker - Toscana II kopen? Bied vanaf 70!
Ronald Boonacker - Toscana II kopen? Bied vanaf 70!Ronald Boonacker - Toscana II kopen? Bied vanaf 70!Ronald Boonacker - Toscana II kopen? Bied vanaf 70!Ronald Boonacker - Toscana II kopen? Bied vanaf 70!
  • Ronald Boonacker (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageépreuve d'artiste 5 van 16
Kleurrijk werk van Boonacker. De zeefdruk zit geplakt  op karton. In goede conditie.Het werk het liefst ophalen maar kan binnen Nederland verzonden worden als pakket.Ophalen of vooraf bekijken bij galerie Rotor in Gorinchem.

Ronald Boonacker (1955)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (18)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2580 verkochte items
Alle items van deze verkoper (467)
50 cm
57 cm
Dit item is verkocht voor 64,40 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-02-2020 om 09:26
Eindtijd:29-07-2020 om 10:04
Kunstgalerie_Arterego
29 jul. / 08:27
€ 56