Ronald Boonacker - Toscane I - Verkocht

Ronald Boonacker - Toscane I kopen? Bied vanaf 89!

Verkoopprijs: € 89,00

Ronald Boonacker - Toscane I kopen? Bied vanaf 89!Ronald Boonacker - Toscane I kopen? Bied vanaf 89!Ronald Boonacker - Toscane I kopen? Bied vanaf 89!

Geplaatst door  Ami
FA. (9)

700 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Ronald Boonacker (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlExpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen54 cm x 43 cm (h x b)
Lijst80.5 cm x 67.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage31/110
in zilverkleurige houten lijst en in passe-partout dit Toscaanse landschap zoals Ronald Boonacker het zag

Ronald Boonacker (1955)

Alle items van deze kunstenaar(19)
Geplaatst door  Ami
FA. (9)

700 verkochte items
67.5 cm
80.5 cm
43 cm
54 cm
Dit item is verkocht voor 89,00
Starttijd:01-12-2019 om 09:25
Eindtijd:15-12-2019 om 19:50
L1ng11
07 dec. / 14:18
€ 89