Ronald Boonacker - Toscane II - Verkocht

Ronald Boonacker - Toscane II kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Ronald Boonacker - Toscane II kopen? Bied vanaf 1!Ronald Boonacker - Toscane II kopen? Bied vanaf 1!
  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen52 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEpreuve d'artiste
Fraai kleurrijk werk  van de Amsterdamse kunstenaar Ronald Boonacker.
Gesigneerd en genummerd. Het werk verkeert in perfecte conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.  Ophalen met passe partout en verzenden zonder.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,25

Ronald Boonacker (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
3628 verkochte items
Alle items van deze verkoper (478)
42 cm
52 cm