Ronald Boonacker - Tulpenvelden, Holland - Verkocht

Ronald Boonacker - Tulpenvelden, Holland kopen? Bied vanaf 150!
Grafiek (handgesigneerd)

Ronald Boonacker - Tulpenvelden, Holland kopen? Bied vanaf 150!Ronald Boonacker - Tulpenvelden, Holland kopen? Bied vanaf 150!Ronald Boonacker - Tulpenvelden, Holland kopen? Bied vanaf 150!
  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2005
Stijl Abstract
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 45 x 90 cm (h x b)
Incl. lijst 55 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage E/A
SPECIALE BEZORG AKTIE. DIT WERK WORDT BIJ U THUIS BEZORGD IN HEEL NEDERLAND (UITGEZONDERD DE WADDEN EILANDEN) VOOR SLECHTS EURO 15 TOTAAL !!
                           ( 1 T/M 5 WERKEN MAXIMAAL PER BEZORGING)

Zeefdruk (geen digitale print) op hoogwaardig 250 grams zuurvrij papier van Hahnemuehle.
incl. zuurvrij passepartout. Zuurvrij papier vergeeld/verkleurd niet. De zeefdruk is achter glas.

20 kleuren zeefdruk

Gesigneerd door de kunstenaar

Deze serie is uitgegeven in 2012 volgens de catalogus Gedroomde Landschappen van Boonacker.

Lijst is aluminum. Kleur brons.

Er is een ophang draad aan de achterkant bevestigd.

Ronald Boonacker (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (22)

Geplaatst door  JoanHartogs
Lid sinds 2022
96 verkochte items
Alle items (0)
100 cm
55 cm
90 cm
45 cm