Ronald Boonacker - Via Aurelia II - Verkocht

Ronald Boonacker - Via Aurelia II kopen? Bied vanaf 1!
Ronald Boonacker - Via Aurelia II kopen? Bied vanaf 1!Ronald Boonacker - Via Aurelia II kopen? Bied vanaf 1!
  • Ronald Boonacker (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen58 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage125 exemplaren
Kleurrijk landschap van de Amsterdamse kunstenaar Ronald Boonacker.
Gesigneerd en genummerd. Het werk verkeert in perfecte conditie.   U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor of na aankoop ophalen.  Ophalen is mogelijk met passe partout, verzenden is zonder passe partout. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Zeer goede staat.

Ronald Boonacker (1955)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (19)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2602 verkochte items
Alle items van deze verkoper (449)
46 cm
58 cm
Dit item is verkocht voor 52,90 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-09-2022 om 11:21
Eindtijd:04-10-2022 om 21:12
Biedingen (11)
ystafell
04 okt. / 21:03
€ 46
kleurrijkekunstfriesland
04 okt. / 21:02
€ 41
ystafell
04 okt. / 21:02
€ 40
kleurrijkekunstfriesland
04 okt. / 09:29
€ 30
ystafell
03 okt. / 17:25
€ 25
zomerfestival
27 sep. / 21:23
€ 20
paradijsje
27 sep. / 14:07
€ 15
tkeuning
25 sep. / 22:30
€ 10
duif
21 sep. / 19:45
€ 5
tkeuning
21 sep. / 19:45
€ 3
duif
21 sep. / 00:17
€ 1