Ronald Boonacker - Via Aurelia/Via Cassia (Duo), gratis bezorgd* INGELIJST - Verkocht

Ronald Boonacker - Via Aurelia/Via Cassia (Duo), gratis bezorgd* INGELIJST kopen? Bied vanaf 225!

Verkoopprijs: € 281,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Ronald Boonacker - Via Aurelia/Via Cassia (Duo), gratis bezorgd* INGELIJST kopen? Bied vanaf 225!Ronald Boonacker - Via Aurelia/Via Cassia (Duo), gratis bezorgd* INGELIJST kopen? Bied vanaf 225!Ronald Boonacker - Via Aurelia/Via Cassia (Duo), gratis bezorgd* INGELIJST kopen? Bied vanaf 225!Ronald Boonacker - Via Aurelia/Via Cassia (Duo), gratis bezorgd* INGELIJST kopen? Bied vanaf 225!Ronald Boonacker - Via Aurelia/Via Cassia (Duo), gratis bezorgd* INGELIJST kopen? Bied vanaf 225!Ronald Boonacker - Via Aurelia/Via Cassia (Duo), gratis bezorgd* INGELIJST kopen? Bied vanaf 225!Ronald Boonacker - Via Aurelia/Via Cassia (Duo), gratis bezorgd* INGELIJST kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  JoanHartogs

Lid sinds 2022
16 verkochte items
  • Ronald Boonacker (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2009
StijlAbstract
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 36 cm (h x b)
Lijst60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ronald Boonacker / Wegen naar Rome

2 zeefdrukken (geen digitale print) op hoogwaardig 300 grams zuurvrij papier van Hahnemuehle.
incl. zuurvrij passepartout.

Zuurvrij papier vergeeld/verkleurd niet.

De zeefdruk is achter glas.

20 kleuren zeefdruk

Gesigneerd door de kunstenaar
Oplage Epreuve d'artist E/A

Deze serie is uitgegeven in 2009 volgens de catalogus Gedroomde Landschappen van Boonacker.

Lijst is aluminum. Kleur brons/bruin.

Er is een ophang draad aan de achterkant bevestigd.

Gratis bezorging binnen ca. 7 dagen door koerier in heel Nederland (uitgezonderd de waddeneilanden).

Ronald Boonacker (1955)

Alle items van deze kunstenaar(12)
Geplaatst door  JoanHartogs

Lid sinds 2022
16 verkochte items
50 cm
60 cm
36 cm
48 cm
Dit item is verkocht voor 281,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-06-2022 om 17:12
Eindtijd:26-06-2022 om 16:03
Biedingen (3)
noortje3
26 jun. / 10:25
€ 245
Celinevadb
26 jun. / 10:25
€ 235
Celinevadb
26 jun. / 02:00
€ 225