Ronald Boonacker - Via Cassia, Italy - Verkocht

Ronald Boonacker - Via Cassia, Italy kopen? Bied vanaf 1!
Ronald Boonacker - Via Cassia, Italy kopen? Bied vanaf 1!Ronald Boonacker - Via Cassia, Italy kopen? Bied vanaf 1!Ronald Boonacker - Via Cassia, Italy kopen? Bied vanaf 1!
  • Ronald Boonacker (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen51 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage125 exemplaren
Fraai kleurrijk werk  van de Amsterdamse kunstenaar Ronald Boonacker.
Gesigneerd en genummerd. Het werk verkeert in perfecte conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.  Ophalen met passe partout en verzenden zonder.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Ronald Boonacker (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (19)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2744 verkochte items
Alle items van deze verkoper (453)
40 cm
51 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-11-2022 om 15:51
Eindtijd:29-11-2022 om 21:54
Biedingen (7)
hanssnijder
29 nov. / 21:45
€ 25
martinmeester
28 nov. / 18:35
€ 20
Peter21260
19 nov. / 20:20
€ 15
75ch074
18 nov. / 09:54
€ 10
martinmeester
17 nov. / 22:30
€ 5
75ch074
16 nov. / 21:15
€ 3
tkeuning
16 nov. / 21:09
€ 1