Ronald Boonacker - Zeefdruk, Aruba - Ingelijst (Groot) - Verkocht

Ronald Boonacker - Zeefdruk, Aruba - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Ronald Boonacker - Zeefdruk, Aruba - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Ronald Boonacker - Zeefdruk, Aruba - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Ronald Boonacker - Zeefdruk, Aruba - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (247)

29793 verkochte items
Alle items van deze verkoper (25)
  • Ronald Boonacker (1955)
StijlAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen43 cm x 93 cm (h x b)
Lijst60 cm x 117 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage31/125

Het werk is in zeer goede staat, alleen dient het nog in zijn geheel schoongemaakt te worden.

Ronald Boonacker (1955)

Alle items van deze kunstenaar(22)
FA. (247)

29793 verkochte items
117 cm
60 cm
93 cm
43 cm
Dit item is verkocht voor 92,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-01-2021 om 13:53
Eindtijd:23-01-2021 om 22:02
takamine
23 jan. / 21:26
€ 80