Ronald Boonacker - Zeefdruk, Spoleto II, Ingelijst (Groot) - Verkocht

Ronald Boonacker - Zeefdruk, Spoleto II, Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!

Verkoopprijs: € 287,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Ronald Boonacker - Zeefdruk, Spoleto II, Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!Ronald Boonacker - Zeefdruk, Spoleto II, Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!Ronald Boonacker - Zeefdruk, Spoleto II, Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  Jarold
FA. (6)

Lid sinds 2020
102 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Ronald Boonacker (1955)
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen58.5 cm x 86.5 cm (h x b)
Lijst88 cm x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
Prachtig grote zeefdruk van Ronald Boonacker, reeds keurig ingelijst

Afhalen of verzending via Swift koeriers

Ronald Boonacker (1955)

Alle items van deze kunstenaar(26)
Geplaatst door  Jarold
FA. (6)

Lid sinds 2020
102 verkochte items
113 cm
88 cm
86.5 cm
58.5 cm
Dit item is verkocht voor 287,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-11-2020 om 11:45
Eindtijd:01-12-2020 om 22:15
leo7
01 dec. / 09:31
€ 250