Ronald Raaijmakers - Zonder titel

Ronald Raaijmakers - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Ronald Raaijmakers - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!Ronald Raaijmakers - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!Ronald Raaijmakers - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
  • Ronald Raaijmakers (1949)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 48 cm (h x b)
Lijst54 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Stilleven .

Passe-partout verschoten

Ronald Raaijmakers (1949)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Oudewetering

13 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
65 cm
54 cm
48 cm
35 cm
Starttijd:23-06-2022 om 23:40
Eindtijd:02-07-2022 om 21:40
Openingsbod € 100
ObjectlocatieOude wetering, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie