Rosemin Hendriks - zonder titel

Rosemin Hendriks - zonder titel kopen? Bied vanaf 1000!
  • Rosemin Hendriks (1969)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2004
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen150 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageA.P. 3
Zeefdruk uit de portfolio "Precious Print", uitgegeven door Peninsula te Eindhoven.
ConditieRedelijk
Het papierformaat van de oplage van 30 is 160 cm x 120 cm, deze A.P. 3 komt rechtsstreek van uitgever/drukker Precious Prints, papierformaat 150 cm x 110 cm. Formaat van de afbeelding is 140 cm x 100 cm (gelijk aan de oplage van 30).

Rosemin Hendriks (1969)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  OFA20
Lid sinds 2020
2 verkochte items
110 cm
150 cm
Starttijd25-6-2021 om 2:38
Eindtijd2-7-2021 om 22:31
Openingsbod € 1.000
ObjectlocatieEindhoven,  Nederland