Harry Langdon - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005 - handgesigneerd
14k bicolour gouden oorknoppen - 6,6 mm x 6,6 mm
14k geel gouden armband bezet met briljant geslepen diamant 0.60ct - 19 cm
Joop Kropff - Moutstraat (Utrecht)
Type kunstwerk | Affiches |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Offset |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 70.5 x 90 cm (h x b) |
Conditie | |||||
Conditie | Goed | ||||
in goede staat | |||||
Transport | |||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 10 kg.
Garantie | |||||